с. Троїцьке. Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

   





Річний звіт директора

 

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

Троїцького НВК перед громадськістю

за 2019-2020 навчальний рік

         У 2019-2020 навчальному році педагогічний колектив Троїцького НВК працював відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Указів Президента України, наказів органів управління всіх рівнів з питань освіти та виховання, Статуту НВК,  а також правил і норм охорони праці, безпеки життєдіяльності, дотримувався норм Конвенції про права дитини. Вся діяльність була спрямована на реалізацію науково-методичної теми «Використання педагогічних технологій, спрямованих на соціалізацію учнів», яка визначена відповідно до обласного  науково-методичного проєкту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства», а також на виконання нормативно-правової бази Нової української школи.

         Основними завданнями навчально-виховного комплексу були:

-         підвищення рівня методичної роботи в школі;

-         створення умов для всебічного розвитку школярів як особистостей, розвитку їхніх талантів;

-         удосконалення якості уроку, всього освітнього процесу;

-         підвищення педагогічної майстерності, творчого потенціалу педагогів;

-         вивчення ефективного педагогічного досвіду колег тощо.

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про освіту» всі учні закріпленої території обслуговування з 6 до 18 років охоплені навчанням.

Станом на 05 вересня 2019 року у закладі нараховувалось 134 учнів та 20 вихованців: І ступеня – 53 чол., ІІ ступеня – 65 чол., в тому числі для учня 8 класу Міцкевича Максима було організовано індивідуальне навчання, ІІІ ступеня – 16 чол.. Щоденне відвідування НВК становило в середньому 98,2%. Середня наповнюваність класів у 2019-2020 н.р. - 12 учнів.

В НВК 84 учнів пільгового контингенту перебувало на обліку особливого контролю педагогічного колективу:

-         діти-сироти та діти під опікою – 1 учень;

-         дітей-інвалідів -1 учень;

-         дітей з багатодітних сімей – 46 учнів з 22 сімей;

-         із малозабезпечених сімей – 19 учнів;

-         діти-напівсироти -  1 учень;

-         діти матерів-одиначок – 18 сімей;

-         неблагополучні сімї – 8 сімей;

-         ВПО – 2 учні;

-         діти афганців – 4 учні;

-         діти батьків, які були учасниками АТО (ООС) – 10 учнів.

Колектив НВК цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини.

Протягом року вибули учениця 2 класу Замура Валентина, учень 7 класу Замура Володимир, учень 8 класу Іващук Ростислав, які перейшли на навчання у ПЗОШ №1. У період карантину помер вихованець ДНЗ Хоменко Ярослав. На кінець навчального року вибули учениця 5 класу Бондаренко О. та учень 8 класу Бондаренко Д., що переїхали на нове місце проживання.

Питанням зарахування та відрахування учнів упродовж року займалася безпосередньо сама.

На даний час зареєстровано 14 першокласників, із них 12 відвідували ДНЗ, 1 учениця залишена на повторний курс, 1 прибула з Межівського району.

Колективом НВК вжито заходів щодо збереження контингенту учнів:

-         контроль за відвідуванням занять (ведеться сигнальний журнал, з’ясовуються причини відсутності на уроках);

-         індивідуальна робота з батьками та учнями;

-         робота Ради профілактики тощо.

Персонально директор здійснює щоденний контроль за відвідуванням, по НВК виданий наказ №118-од від 21.08.2019 р. «Про контроль за відвідуванням учнів». робота налагоджена таким чином, щоб з першого уроку знати інформацію про присутніх і відсутніх дітей та причину відсутності, а пропуски були підтверджені лікарняними довідками або письмовими поясненнями батьків. З батьками учнів, що часто пропускають заняття, ведеться роз’яснювальна робота класним керівником, практичним психологом, громадським інспектором з охорони дитинства Андрусь О. В. Питання відвідування знаходило своє систематичне відображення на нарадах при директору, а прийняті рішення сприяли вдосконаленню системи роботи закладу з питань поліпшення відвідування учнями школи, вихованцями ДНЗ, посиленню індивідуальної роботи класних керівників з учнями та їхніми батьками.

         Рішенням педагогічної ради (протокол №6 та №7) учнів переведено до наступних класів, одну ученицю 8 класу за заявою матері та дозволом служби у справах дітей переведено у заочну школу cмт. Петропавлівка до 9 класу. Із НВК випущено 2 учнів-випускників 9 класу та 9 випускників 11 класу із врученням свідоцтв. Запідсумками навчального року 11 учнів нагороджено Похвальними листами, які будуть вручені урочисто у День знань.

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

         У закладі дотримано таких пріоритетних напрямків: демократизація, гуманізація, диференціація, індивідуалізація навчання.

         Структура навчального року: 1-4 класи – 175 робочих днів, 5-11 класи – 190 робочих днів.

Режим дня: з 8.00 до 17.30 год., п’ятиденний робочий тиждень.

Навчальний план: 1-4 класи – 100 год., 5-9 класи – 172 год., 10-11 класи – 174 год. (дві години технологій передано для профільного навчання Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

Календарно-тематичні плани наявні з усіх навчальних дисциплін. Оцінювання навчальних досягнень вважати в певній мірі об’єктивним. Вся необхідна шкільна документація ведеться згідно вимог, записи охайні і грамотні, проте є поодинокі виправлення.

Всі програми з базових дисциплін зберігаються в методичному кабінеті та на руках у вчителів.

Підручниками школа забезпечена на 98%.

Педагогічну періодику частково виписуємо, в основному користуємося інтернет-ресурсами, предметними виданнями.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Якість навчальних досягнень учнів за минулий рік порівняно з попереднім не змінилася. Якісний показник становить 43,6% від загальної кількості учнів 3-11 класів. Результати навчальних досягнень на кінець 2019-2020 н.р. наступні:

високий рівень – 11 учнів (10,9%);

достатній рівень – 33 учні (32,7%);

середній рівень – 45 учнів (44,5%);

низький рівень – 13 учнів (12,9%).

Труднощі в освітньому процесі були зумовлені недосконалістю дистанційного навчання, відсутністю в учнів інтернет-звязку.

У зв’язку з карантином учні 4 та 9 класів біли звільнені від державної підсумкової атестації у 2019-2020 н.р.

Систематично в НВК проводиться робота з обдарованими учнями. У 2019-2020 н.р. учні нашого закладу брали участь у І-ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, у ХХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика.

Значним недоліком у роботі є постійний склад учасників з багатьох предметів, а також недостатній рівень підготовки учнів до олімпіад та конкурсів, тому й призових місць не вибороли.

ЯКІСТЬ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ НВК

         Відповідно до структури  науково-методичної роботи в НВК, згідно з наказом по НВК за №154-од від 14.09.2019 р. «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2019-2020 н.р.» педколектив НВК працював над завершальним етапом обласного науково-методичного проєкту «Освітні стратегії соціалізації, особистості громадянського суспільства» та реалізували завдання, що були поставлені перед педагогами НВК. які працювали протягом 5 років над проблемою: «Використання педагогічних технологій, спрямованих на соціалізацію учнів». Розв’язання цієї проблеми потребувало підготовки вчителя, який усвідомлює свою соціальну відповідальність, постійно дбає про своє особистісне та професійне зростання, вміє сприйняти і використати на практиці нові педагогічні ідеї. Розвиток професійного іміджу педагога як компетентного професіонала відбувається завдяки постійному вдосконаленню та творчій самореалізації. Цього вимагає оновлений зміст освіти за європейськими стандартами. Одним із шляхів цього розвитку є курси підвищення кваліфікації, які на сьогоднішній день мають різнобічну тематику і зміст. А тому вчителі, як основний суб’єкт інноваційного освітнього процесу, скористувалися такою формою підвищення рівня своєї професійності і включилися в роботу одноденних, тижневих та 2-3-тижневих курсів, які були запропоновані ДАНО протягом усього навчального року. Активним учасниками цієї форми роботи стали: Дулінова Н. П., Терещук Л. І.,  Андрусь О. В., Прохорова А. А., Рибєнцова С. А., Губанова А. П., Хала В. Л., Князь Н. В., Роменська Т. В., Джежела Н. С., Губанова В. В., Киця В. О., Маркова К. Г., Пампушко Г. Г., що становить 60,1% від складу педагогічних кадрів НВК.

         У створенні системи професійного зростання важлива роль належить організації методичної роботи, яку в НВК проводили з метою підвищення фахового та методичного рівня педагогічних працівників, подальшого вдосконалення діяльності з розвитку творчої ініціативи педагогічного колективу, запровадження сучасних інформаційних технологій у освітній процес, у центрі якого – формування успішної людини та позитивної мотивації на успіх, в основу якого покладено системний підхід, що дає змогу забезпечити найповнішу реалізацію вчителем власного потенціалу.

         Структурними складовими методичної роботи виступали як традиційні форми методичної роботи. так і інноваційні.

         Однією із традиційних форм методичної роботи є педагогічна рада. Використання інноваційних форм її проведення сприяють розвитку професійного іміджу вчителя як компетентного професіонала, бо підготовка до засідання педагогічної ради потребує часу самоосвіти, використання інноваційних педагогічних технологій і стимулює механізми оволодіння висотами професіоналізму, творчості, майстерності, формує вчителя нової формації:

-         професіонала;

-         майстра;

-         винахідника;

-         дослідника;

-         діагноста;

-         гуманіста;

-         новатора.

Така система методичної роботи спонукає вчителя до самоменеджменту, а базується вона саме на вивченні актуальних проблем, які виносяться на засідання педагогічної ради, активними учасниками якої є і педагоги нашого колективу. протягом навчального року були вивчені такі питання:

Моніторинг механізму оволодіння висотами професіоналізму

Тема

Зміст питання, яке вивчалося

Форма представлення

Автор

Формування активної мисленнєвої діяльності учнів через навчальний інструмент – учнівське запитання

- Ключем до всякої науки є знак питання.

- Добивайтеся того, щоб учні ваші побачили, відчули незрозуміле, щоб перед ними постало запитання. /В. Сухомлинський/

- Роль запитань у розвитку критичного мислення.

- Учень у ролі вчителя.

- Психологічний аспект постановки запитань на уроці під час виконання домашніх завдань.

інформ-дайджест

виступ

 

 

 

презентація

 

ділова гра

дослідження

 

Терещук Л. І.

 

Губанова А. П.

 

 

 

Руденок А. В.,

Пампушко Г. Г.

Руденко Г. М.

Овечко Н. Г.

 

 

Секретар: Рибєнцова С. А.

 

Розвиток пізнавальних можливостей сучасної шестирічної дитини та її активне прагнення до знань

- Про підсумки класно-узагальнюючого контролю у 1 класі.

- Ранкові зустрічі у НУШ.

 

- На що впливають особливості розвитку шестирічних дітей?

  Працездатність

  Увага

  Виконання вимог.

- Непроста ситуація – адаптація!

наказ

 

 

з досвіду роботи

 

 

виступ

виступ

виступ

діагностика та поради психолога

Дулінова Н. П.

 

 

Губанова А. П.

 

 

 

Губанова В. В.

Рибєнцова С. А.

Хала В. Л.

Роменська Т. В.

 

 

Секретар: Рибєнцова С. А.

 

Творчий звіт вчителів, які атестуються (форми роботи у процесі, спрямовані на творчу й аналітичну роботу учнів)

- Атестація – стимул розвитку творчості, важлива умова росту професійної майстерності педагогів.

- У кожній школі, всяк це знає, раз у п’ять років атестація буває.

- Єдиний шлях, який веде до майстерності, - це діяльність.                /Б. Шоу/

- Така дісталась вже нам робота.

  Є в ній і радість, та є і турбота.

  Є вічний пошук, безсонні ночі.

  Та гріють душу дитячі очі.

онлайн-конференція

 

 

творча робота (поезія)

виступ

 

 

опис досвіду роботи

Терещук Л. І.

 

 

 

Руденко Г. М.

 

Пампушко Г. Г.

 

 

Губанова А. П.

 

 

 

Секретар: Рибєнцова С. А.

 

Формування в учнів соціальної та громадянської компетентності (підсумки роботи V етапу обласного науково-методичного проекту «освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства»)

- Формування в учнів соціальної та громадянської компетентностей.

- Громадянська компетентність як елемент формування особистості майбутніх фахівців.

- Формування громадянських компетентностей на уроках природничо-математичного циклу.

- Телекомунікаційні технології у вихованні громадянської компетентності учнів.

- Прищеплення любові до Батьківщини, родини.

- Гармонізація процесу соціалізації підлітків через роботу шкільного самоврядування.

квест

 

виступ

 

 

виступ

 

 

виступ

 

 

виступ

 

виступ

Андрусь О. В.

 

Роменська Т. В.

 

 

Князь Н. В.

 

 

Прохорова А. А.

 

 

Рибєнцова С. А.

 

Губанова Т. М.

 

Секретар: Рибєнцова С. А.

 

        

У повній взаємодії перебували усі ланки методичної роботи, а саме:

 

 

 

Тема засідання та вивчення змісту проблеми

Форма реалізації змісту проблеми

Автор

Методична рада

Спрямування роботи педколективу по формуванню мисленнєвої діяльності учнів

виступ

Вишинська С. Ф.

Створення умов для реалізації поставлених завдань на уроці з шестирічними дітьми

виступ

Рибєнцова С. А.

Створення комфортних умов для розвитку педагогічної майстерності вчителя

виступ

Дулінова Н. П.

Методичне забезпечення уроку засобами організації активної діяльності учня на уроці

виступ

Терещук Л. І.

 

 

Секретар: Андрусь О. В.

Методичні комісії

Як навчити учнів ставити влучні запитання у різних навчальних ситуаціях?

дослідження

 

творчий діалог

семінар

Пампушко Г. Г.

Руденок А. В.

Хала В. Л.

Руденко Г. М.

Застосування прийомів привернення уваги на уроці

дискусія-зустріч

методичний семінар

круглий стіл

Рибєнцова С. А. Вишинська С. Ф. Князь Н. В.

Використання вчителем на уроці інноваційних технологій навчання – шлях до успіху!

діалог

навчальний семінар

семінар

Губанова А. П.

Овечко Н. Г.

Прохорова А. А.

Застосування вчителем у освітньому процесі методів і прийомів, спрямованих на активну діяльність учня

круглий стіл

методична сесія

виступ

Губанова А. П.

Джежела Н. С.

Роменська Т. В.

Творча група

Ключем до всякої науки є знак питання. /Оноре де Бальзак/

доповідь

Руденко Г. М.

20 хвилин активної уваги шестирічної дитини! Чому так? як бути вчителю?

доповідь

Губанова В. В.

Найкраща освіта – це самоосвіта.

доповідь

Князь Н. В.

Подібно до того, як буває хвороба тіла, буває також хвороба способу життя. /Демокріт/

доповідь

Вишинська С. Ф.

                 Активними учасниками різних форм методичної роботи стали:

         Методичний тиждень "Учитель - це людина, котра вирощує дві думки там, де раніше зростала одна. /Е. Хоббард/" (методичні брошури та тематичні метоичні розробки):

- Андрусь О. В. Скарбничка вправ-руханок на уроках зарубіжної літератури у 5-6 класах «Нумо гратися!»;

- Руденко Г. М. Тестові завдання до української літератури рідного краю, 5 клас;

- Руденко Г. М. Тексти для учнівських самодиктантів, 5, 6 класи. «Пишу без помилок»;

- Прохорова А. А. Активізація творчої діяльності учнів в позакласній роботі з математики. «Веселковий тиждень математики»;

- Руденок А. В. Використання інтерактивних методик у позакласній роботі з математики;

- Джежела Н. С. «Мистецтвознай». Тестові завдання, 7 клас;

- Роменська Т. В. психологічний розвиток особистості;

- Роменська Т. В. Буклети «STOP-булінг», «Булінг – що це таке?»;

- Хала В. Л. «Довідник для учнів 1-4 класів»;

- Пампушко Г. Г. «Тематичні контрольні роботи». Фізика, 10 клас;

- Губанова А. П. «У пошуках Святого Миколая», урок математики у 2 класі;

- Вишинська С. Ф. Активні форми роботи на уроках англійської мови;

- Вишинська С. Ф. Випуск журналу шкільного Євроклубу «Контакт» «Ми і Європа»;

- Терещук Л. І. Розробка уроку за вивченням повісті О. Гріна «Пурпурові вітрила»;

- Рибєнцова С. А. НУШ. LEGO-технології на уроках математики. 1 клас.

          Відкриті уроки:

- Руденко Г. М., українська література, 11 клас, «Зображення цілісної людини (за романом В Підмогильного «Місто»)»;

- Матюхіна Г. О.. англійська мова, 1 клас, «День народження»;

- Князь Н. В., хімія, 10 клас, «Узагальнення знань про вуглеводи»;

- Пампушко Г. Г., фізика, 8 клас, «Кипіння. Питоме тепло»;

- Губанова А. П., Математика, 2 клас, «Додавання і віднімання двоцифрових чисел в межах 100»;

- Губанова В. В., українська мова, 3 клас, «Узагальнення і систематизація знань про іменники»;

- Роменська Т. В., основи здоров’я, 6 клас, «Продукти харчування і здоров’я»;

- Хала В. Л., математика, 4 клас, «Одиниці вимірювання маси»;

- Луганська Л. К., ознайомлення з природним довкіллям, ДНЗ, «Пригоди хмаринки»;

- Рибєнцова С. А., навчання грамоти, 1 клас, «Звуки [с], [с']»;

- Вишинська С. Ф., англійська мова, 6 клас, «Food. Їжа».

         Відкриті виховні заходи з предмету:

- Прохорова А. А., 7-11 класи, математичне змагання «Хто проти учнів?»;

- Руденок А. В., інтелектуальна гра «Найрозумніший»;

- Губанова В. В., 1-4 класи, квест «Здоровим будь!»;

-  Матюхіна Г. О., ДНЗ, «Осіннє шоу»;

- Руденко Г. М., 9-11 класи, інтелектуально-розважальна гра «Хто кращий?»;

- Губанова Т. М., учнівське самоврядування, Свято «дівочої долі»;

- Вишинська С. Ф., 6-11 класи, англобачення «Englishvision».

         Конкурси:

- Руденко Г. М., районний тур конкурсу з української мови ім. П. Яцика, підготувала ученицю 11 класу Горєлік К.;

- Губанова А. П., обласний конкурс розробок «Кращий урок з використанням інтерактивної дошки», надіслано урок математики у 2 класі.

         Предметні олімпіади підготували учнів для участі у районному етапі:

- Дружиніна Л. М., географія, учениця 11 класу Корнілова Ю.;

- Князь Н. В., біологія, учень 10 класу Іващук О.;

- Вишинська С. Ф., англійська мова, учень 10 класу Іващук О., учениця 11 класу Горєлік К.;

- Пампушко Г. Г., фізика, учениця 11 класу Корнілова Ю.;

- Андрусь О. В., російська мова, учениця 11 класу Горєлік К.;

- Руденко Г. М., українська мова та література, учениця 11 класу Горєлік К. (4 місце).

         Проєкти:

- Джежела Н. С., учитель фізкультури, Всеукраїнський проєкт фонду  братів Кличко «Посилка успіху», м. Київ.

         Семінари, конференції, виставки:

- Роменська Т. В., практичний психолог. навчально-методичний семінар при КЗ ДОН за темою «Практичні психологи, соціальні педагоги освіти в умовах впровадження реформ», м. Дніпро;

- Князь Н. В., керівник шкільної методичної комісії вчителів природничо-математичного циклу, науково-методичний семінар, ДАНО, м. Дніпро;

- Губанова А. П., вчитель початкових класів, обласна науково-практична конференція для вчителів початкових класів, 2 клас, НУШ, «Науково-методична платформа «Навчати успішно? EASILY!»,                     м. Дніпро;

- Роменська Т. В., практичний психолог, 11 Міжнародна виставка, «Інноватика в сучасній освіті», м. Київ.

         Тільки учитель зможе навчити дитину, як учитися. Моніторинг якості знань учнів є основним інструментом в освітньому процесі та результатом взаємодії вчителя і учня. Моніторинг якості знань учнів з визначених адміністрацією навчальних предметів у 2019-2020 н.р. має такий результат:

Клас

Предмет

Вчитель

І семестр,

% якості знань

ІІ семестр, % якості знань

< або > % якості знань

4

українська мова

Хала В. Л.

70

60

-10

9

українська мова

Дулінова Н. П.

33,3

30,7

-2,6

11

українська літер.

Руденко Г. М.

87,5

77,8

-9,7

4

читання

Хала В. Л.

69,2

77

+7,8

7

зарубіжна літер.

Терещук Л. І.

65,5

70

+4,5

3

математика

Губанова В. В.

100

88,9

-11,1

5

математика

Руденок А. В.

63,6

74,9

+11,3

9

алгебра

Прохорова А. А.

25

32

+7

11

англійська мова

Вишинська С. Ф

87,5

100

+12,5

10

фізика

Пампушко Г. Г.

42,9

42

=

6

географія

Дружиніна Л. М.

40

75

+35

11

біологія

Князь Н. В.

100

44,3

-55,7

8

російська мова

Андрусь О. В.

75

84,5

+9,5

6

історія

Овечко Н. Г.

40

45,5

+5,5

+93,1 одиниць

-179,7 одиниць

         В основу сучасного уроку насамперед слід покладати принцип діяльності, тобто організувати освітній процес таким чином, щоб забезпечити можливу активність учнів за постійно діючого зворотнього зв’язку, який дуже важко довелося налагоджувати під час режиму карантину, проте вчитель повинен завжди пам’ятати своє призначення. Професійна організація навчального процесу (навіть в умовах карантину) сприяє виникненню глибоких, стійких, а головне, системних і цілісних знань, оскільки знання учні опановують в активному пошуку. А розв’язування навчальних проблем породжує цілу низку позитивних наслідків, а це означає, що зворотній зв’язок є. І такий зв’язок у період карантину був знайдений кожним вчителем, який підійшов до кожного учня індивідуально і виходив із його технічних можливостей. Тому існували різні форми спілкування.

         Наскільки ефективною і повноцінною є робота вчителя – визначає атестація. У 2019-2020 н.р. атестувалися 4 педагогів:

Руденко Г. М., вчитель української мови та літератури;

Пампушко Г. Г., вчитель фізики;

Губанова А. П., вчитель початкових класів;

Хала В. Л., вчитель початкових класів.

         Формою завершення їхньої атестації стали творчі звіти, які були заслухані при проведенні педради на тему «Форми роботи в освітньому процесі, спрямовані на творчу й аналітичну роботу учнів».

         За результатами атестації вчителі Руденко Г. М., Губанова А. П. підтвердили свою кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». вчитель Хала В. Л. підтвердила 11 тарифний розряд. а вчителю Пампушку Г. Г. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

         Підсумовуючи роботу всіх методичних ланок, слід відмітити, що педагоги нашого колективу – це впевнені в своєму професіоналізмі люди, особистості, відкриті до навчання, які буквально вбирають все нове й цікаве, миттєво реагують, швидко вчаться, легко спілкуються з колегами і учнями, які вивчають досвід найкращих і накопичують власний, бо знають, що:

         перший вихователь – родина,

         головний вихователь – життя,

         а справа вчителя – пов’язати перше з другим і додати щось своє.

         Тож продовжимо роботу у 2020-2021 н.р., пам’ятаючи слова великого мудрого філософа Конфуція: «Любіть роботу, яку ви виконуєте, і тоді у вас не буде жодного робочого дня».

         І для того щоб в нашій роботі було так, як сказав Конфуцій слід посилити роботу у питанні поширення педагогічного досвіду шляхом виходу у друк своїх професійних журналів, бо серед педагогічних кадрів є 3 вчителі-методисти, 1 старший вчитель, 8 вчителів, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Також сприятиме цьому участь у конкурсах «Учитель року», науково-практичних конференціях, методичних фестивалях районного і обласного рівнів, тренінгах обласного та Всеукраїнського масштабів; виходити з ініціативою у проведенні семінарів, круглих столів для навчальних закладів району тощо; посилити роботу з учнями щодо участі в роботі МАН, різноманітних учнівських конкурсах з навчальних предметів; приділити належну увагу роботі зі здібними та обдарованими дітьми; посилити роботу по оснащенню предметних кабінетів медіатехнікою, роздатковими та наочними матеріалами.

ЯКІСТЬ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

         У розвитку й становленні Нової української школи перед закладами загальної середньої освіти постає відповідальне завдання – формувати людину нового типу: інтелектуальну, творчу, ініціативну, яка має не лише  певний багаж знань, умінь і навичок, але й здатна активно залучатись  у демократичні процеси, що відбуваються в нашій країні; людину, яка вміє самостійно проєктувати власне життя, активно діє у найважливіших моментах життя країни, свого колективу, висловлює й відстоює власну думку.

         Сучасність вимагає докорінного переосмислення всієї системи виховання, оновлення змісту, форм і методів духовного становлення особистості на основі гуманізації життєдіяльності учня, створення умов для самореалізації в різних видах творчої діяльності. Головною метою виховання особистості є підготовка учнів до повноцінного суспільного життя, яка передбачає виконання ролей громадянина, трудівника, сім’янина, товариша, громадського діяча.

         Виховна робота (планування й організація) класними керівниками здійснювалася відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України». Програма розрахована на весь період виховної діяльності з учнями 1-4, 5-9, 10-11 класів із урахуванням їхніх вікових, індивідуальних і психолого-педагогічних особливостей.

         У своїй роботі колектив Троїцького НВК керується також Національною доктриною розвитку освіти,  Концепцією реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року; наказом Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА №63/0/212-18 від 13.02.2018 р. «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації громадянсько-патріотичного виховання учнів, вихованців протягом 2018-2020 р.р.»

         Заходи здійснювалися згідно з планом роботи НВК (розділ «Виховна робота»), календарними та щоденними планами виховної роботи.

         Педагогічний колектив Троїцького НВК у рамках обласного науково-методичного проєкту «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства» п’ятий рік працює над методично-виховною темою: «Формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості» (шкільна: «Використання педагогічних технологій. спрямованих на соціалізацію учнів».)\

         З метою підвищення професійної компетентності вчителя для впровадження основних положень Концепції нової української школи, визначення перспективи роботи педагогічного колективу з формування в учнів ключових компетентностей була проведена педрада «Формування в учнів соціальної та громадянської компетентностей» (відповідальна               Андрусь О. В.).

         Були розкриті питання:

-         Навчаючи навчаюсь громадянська компетентність вчителя та учня. Андрусь О. В., ЗНВР;

-         Прищеплення любові до Батьківщини, родини – важлива складова формування громадянської компетентності в учнів початкової школи. Рибєнцова С. А., вчитель початкових класів;

-         Співпраця учасників освітнього процесу – кращий результат. Овечко Н. Г., вчитель історії та правознавства;

-         Соціальні проєкти в медіапросторі. Прохорова А. А., класний керівник 9 класу;

-         Діяльнісний аспект під час вивчення предметів природничого циклу. Князь Н. В., керівник МК вчителів природничо-математичного циклу;

-         Реалізація стратегічних напрямків громадянської освіти в діяльності НВК. Губанова Т. М., педагог-організатор;

-         Громадянська компетентність як елемент формування особистості майбутніх фахівців. Роменська Т. В., практичний психолог.

На основі аналізу наукової літератури з проблеми соціалізації, спостережень та власного досвіду у процесі роботи над проєктом методичною комісією класних керівників доопрацьовані та конкретизовані «Критерії оцінки соціальних якостей учнів різного віку».

Успіх виховного процесу залежить від відносин між учителями і учнями, тому робота будується на основі співдружності, співробітництва та ділового партнерства. Підвищенню результативності виховної роботи сприяло удосконалення наявних форм роботи, розвивальних технологій. Для кожної вікової групи використовувалися індивідуальні, групові (тренінги, дискусії, дебати, ділові та рольові ігри), масові (проєкти, свята, концерти) форми діяльності. Інтерактивними формами до діяльності була залучена авдиторія, яка ставала учасником дійства. Позитивний відгук і сплеск емоцій викликали у дітей тренінги, круглі столи, диспути, художньо-прикладні форми, читацька конференція, тематичні вечори, інтерактивні ігрові форми, ігрові програми, ток-шоу, квести, зокрема:

-         флешмоб «Голуб принесе мир»;

-         арт-майстерня малюнків на асфальті «Україна потребує миру»;

-         День самоврядування «Крок у майбутнє»;

-         мовний квест до Дня української мови та писемності;

-         андріївські вечорниці;

-         Загальношкільна панно «Діти єднають Україну»;

-         Родинне свято «Шануй батька й неньку». Хала В. Л.;

-         Свято Миколая. Хала В. Л.;

-         Урок-гра «Перший раз у перший клас». Рибєнцова С. А.;

-         «Веселковий тиждень». Губанова А. П.;

-         «Твори добро, бо ти людина», Новорічне свято 5-6 класи.                 Роменська Т. В.;

-         тренінг «Безпечний Інтернет», 5-6 кл. Руденок А. В.;

-         Новорічний карнавал, 7-8 кл., Географічний квест. Дружиніна Л. М.;

-         Свято Валентина. Прохорова А. А.;

-         майстер-клас «Петриківський розпис». Джежела Н. С.;

-         Гра-випробування «Посвята в старшокласники». Орган учнівського самоврядування, 10 клас;

-         Заняття у школі «Лідер». Губанова Т. М.

Сучасні технології виховання дозволяють коригувати рівень вихованості учнів, створюють умови для саморозвитку особистості, її успішної соціалізації в суспільстві.

Корективи в роботу НВК внесла пандемія COVID-19. Педколектив під час карантину поставив завдання – не просто навчити, дати знання з певного предмету, забезпечити виконання навчальної програми, а заспокоїти, порадити, дати життєві орієнтири.

Учні мали можливість відчути єднання з іншими учасниками освітнього процесу через участь у челенджах на підтримку медиків, благодійних он-лайн проєктах. У роботі вчителі використовували дистанційні платформи Zoom, Classroom, спілкування в електронних соціальних спільнотах (зокрема створено групу «Троїцька школа» у Facebook). У групі «Троїцька школа» були проведені:

-         «Он-лайн майстерня для малят», Матюхіна Г. О.;

-         Он-лайн проєкт «Математичне літо», Прохорова А. А.;

-         «Ними пишається школа», Андрусь О. В.;

-         Поради батькам, учням, випускникам: як допомогти дитині в спеку. Прохорова А. А.;

-         «Готуємось до ЗНО», Андрусь О. В.;

-         «Вступ 2020: відповіді на найпоширеніші запитання у інфографіці», Андрусь О. В.;

-         «Перше місце – виховання, друге – освіта», Губанова В. В.;

-         «Обережно – гроза!». Прохорова А. А.;

-         «Славна Партизанська Петропавлівщина», Прохорова А. А.;

-         Оголошення (профорієнтація);

-         Конкурс молодіжних ініціатив «Молодь ОТГ»;

-         Вітання відмінникам навчання, Руденок А. В.;

-         Подяка батькам від класного керівника, Руденок А. В.;

-         Профілактика правопорушень, Андрусь О. В., Курило Ю.;

-         Дистанційний «Останній дзвоник», Губанова Т. М.;

-         Дистанційні батьківські збори, Губанова В. В., Прохорова А. А., Роменська Т. В., Руденок А. В., Рибєнцова С. А., Хала В. Л.;

-         Безпека дитини влітку, Матюхіна Г. О.;

-         День вишиванки, Руденок А. В., Прохорова А. А.;

-         Заочна подорож Україною, Овечко Н. Г.;

-         On-line конкурс «Відун» у рамках Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Губанова Т. М.;

-         «День пам’яті жертв геноциду», Овечко Н. Г.;

-         «Як уникати конфліктів з підлітками під час карантину?»,                Прохорова А. А.;

-         Адміністрація, вчителі, батьки, прийняли участь у дослідженні стану реалізації дистанційного навчання в Україні, яке проведено Центром інноваційної освіти;

-         Челендж «Мистецтво вдома», Губанова Т. М.;

-         Заочна виставка «Я на карантині час не гаю, а…», Андрусь О. В.;

-         Он-лайн мітинг «Вічна пам'ять героям», Губанова Т. М.;

-         Благоустрій обеліска та пам’ятника;

-         На карантині з користю!, Дружиніна Л. М.;

-         Війна у поезії «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!», 9 клас,                Прохорова А. А.;

-         «Про кібербулінг для підлітків», Губанова Т. М.;

-         «Безпека під час карантину», Матюхіна Г. О.;

-         «День пам’яті Чорнобильської трагедії», класні керівники;

-         Акція «Посади дерево», група учнів, вчителів, батьків, персоналу, ініціатор ЗВР Андрусь О. В.;

-         Конкурс «Це рідний край», ініціатори 9 клас, Прохорова А. А.;

-         Конкурс пасхальної випічки та писанок «Великодній флешмоб», Губанова Т. М.;

-         Привітання з Великоднем односельців, група молодих вчителів;

-         «Діти – воїнам АТО», учнівське самоврядування, Губанова Т. М.;

-         Домашній театр, Матюхіна Г. О., Прохорова А. А.;

-         Наради при директору за допомогою платформи Zoom «Про стан навчання та виховання в умовах карантину», Дулінова Н. П.,                Терещук Л. І., Андрусь О. В.

З вищезазначеного можна зробити висновок, що педколектив у складних умовах знайшов шляхи досягнення мети щодо створення сприятливих умов для виявлення та розвитку здібностей учнів, задоволення їхніх інтересів і потреб, розвитку творчої самостійності, а головне – відчуття єдності з іншими учасниками освітнього процесу, емоційного балансу подолання страху та тривоги.

Кожна школа – це мікромодель суспільства. У Троїцькому НВК створено простір дієвої демократії та реалізації прав людини, в якому учні не лише опановують зміст предметів, але й мають можливість реалізовувати свої права людини, такі як свобода думки, висловлювання, участь в управлінні своїм класом і школою, залученість до прийняття рішень.

Проте слід зазначити, що є низькою результативність та активність учнів у позашкільних конкурсах та акціях.

У НВК працювало учнівське самоврядування під керівництвом педагога-організатора Губанової Т. М. Діяльність учнівського самоврядування, до складу якого входить 8 паланок, здійснювалося за чітко складеними планами окремо взятих паланок, річним планом і планами засідань учнівського активу. Всі отамани паланок добре розуміли своє завдання та мету роботи в паланках, а Філіпєва Даря впевнено вела їх за собою, виконуючи роль отамана. Учні самі були активними організаторами і учасниками всіх заходів НВК: Олімпійського тижня, спортивно-туристичних змагань, вечорів для старшокласників, акцій, гри «Джура», фотовиставках, місячниках, конкурсах, предметних тижнях тощо. Забезпечення єдності фізичного, духовного та інтелектуального розвитку особистості є особливим завданням педколективу.

РОБОТА З ПЕДАГОГІЧНИМИ КАДРАМИ

Кадрове забезпечення НВК здійснене у повній відповідності з навчальними планами закладу, який укомплектований високими професіоналами, що знають свій предмет, володіють навичками ІКТ, постійно саморозвиваються.

Якісний склад педагогічних кадрів такий:

За віком

За педагогічним стажем

За категоріями

За званнями

до 30 р.            – 1

від 31 до 40 р. – 3

від 41 до 50 р. – 4

від 51 до 55 р. – 1 понад 55 р.     - 11

до 3 р. – 0

до 8 р. – 3

до 20 р. – 3

від 20 до 24 р. – 1

понад 25 р. - 12

Сп. вищ. кат. – 8;

Сп І кат.         – 4;

Сп. ІІ кат.       – 2;

Спеціаліст       - 6

Старший вч. – 1

Уч.-методист - 2

З питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів Міністерства освіти і науки України систематично проводились виробничі наради, наради при директору, оперативні методичні наради, співбесіди з учителями.

У цьому навчальному році директор НВК, його заступники, голова профкому та вихователь ДНЗ навчались на курсах з охорони праці, успішно склали екзамен.

Розподіл педагогічного навантаження, стимулювання праці та якісного ставлення педагогічних працівників до своєї справи, доцільність розстановки кадрів завжди були на порядку денному адміністрації НВК разом з профспілковим комітетом.

 

КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА РОБОТА З КАДРАМИ

Протягом навчального року адміністрацією НВК проводився:

адміністративний контроль з питань:

-         Організація індивідуального навчання на дому, вересень 2019 р.;

-         Стан викладання фізкультури, жовтень 2019 р.;

-         Формування в учнів початкових класів математичних знань як невід’ємної складової загальної культури людини, листопад 2019 р.;

-         Правова освіта та виховання учнів на уроках громадянської освіти, березень 2020 р.;

адміністративно-регулюючий контроль з питань:

-         Ведення особових справ. дотримання єдиного орфографічного режиму під час оформлення записів у журналах, вересень 2019 р.;

-         Стан ведення класних журналів, січень 2020 р.;

-         Моніторинг якості сформованості рівня навчальних досягнень з української мови, лютий 2020 р.;

-         Система перевірки зошитів учителями НВК, грудень 2019 р., березень 2020 р.

класно-узагальнюючий контроль з питань:

-         Рівень готовності учнів до школи та адаптація до навчання, жовтень 2019 р.;

-         Адаптація п’ятикласників до навчання в основній школі, листопад                2019 р.

фронтальний контроль з питання:

-         Розвиток інтелектуальної, духовної, громадянської складової особистості учня під час факультативних занять та гуртків, лютий      2020 р.

рубіжний контроль з питань:

-         Моніторингові дослідження навчальних досягнень учнів за І семестр, грудень 2019 р.;

-         Вивчення рівня знань учнів за 2019-2020 н.р., травень 2020 р.

цільовий контроль з питання:

-         Створення безпечних умов життєдіяльності та збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу, січень 2020 р.

та цілий ряд тематичних контролів, що перекликаються з питаннями, винесеними на педради. усі підсумки результатів внутрішкільного контролю щорічно узагальнюються у книгах контролю адміністрації, аналізуються на педрадах, у довідках, наказах.

ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму дітей в побуті та під час освітнього процесу визначається у діяльності педагогічного колективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», Державних санітарних правил і норм улаштування загальноосвітніх навчальних закладів та організації освітнього процесу, інших чисельних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи проводиться під постійним контролем адміністрації школи.

У 2019 році усі працівники пройшли професійний медичний огляд, мають медичні книжки та допущені до роботи. Працівники кухні та ДНЗ пройшли обов’язковий санмінімум.

Організація роботи з охорони праці контролюється директором НВК, яким створені безпечні умови освітнього процесу згідно з чинним законодавством, службою охорони праці, призначено відповідальних за організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та визначено їх функціональні обов’язки. На постійному контролі питання навчання з охорони праці, перевірка знань педагогів, проведення занять з охорони праці, різного роду інструктажів. В НВК створені і постійно діють комісія з питань ОП, з розслідування нещасних випадків, з трудових спорів, з надзвичайних ситуацій. така система контролю адміністрації НВК у співпраці з профспілковим комітетом дає можливість цілеспрямовано вирішувати питання безпеки й життєдіяльності колективу.

Відповідно до Законів України «Про охорону праці» та «Про колективні договори та угоди» між адміністрацією НВК і профспілковим комітетом підписаний Колективний договір, у якому визначені обов’язки сторін щодо організації безпечних і нешкідливих умов праці, а також умови реалізації працівниками НВК своїх прав і соціальних гарантій на охорону праці. Двосторонні обов’язки в Колективному договорі прописані з урахуванням усіх положень чинного законодавства, чому передували колективні переговори.

Питання охорони праці обговорювалися на всіх засіданнях педрад, нарадах при директору.

З метою зниження впливу шкідливих факторів на життя та здоров’я учасників освітнього процесу в кабінетах хімії, інформатики, фізики, спортивній залі передбачено проведення вступного та первинного інструктажів перед початком лабораторних і практичних робіт. У кабінетах у наявності інструкції та пам’ятки з техніки безпеки та охорони праці. у всіх класних кімнатах оформлено куточки з правил безпеки з ОП та БЖД, класні керівники ведуть спеціальні журнали реєстрації інструктажів.

Завгосп НВК Мартиненко І. І. забезпечує експлуатацію будівель, споруд і території та догляд за ними відповідно до правил і норм з охорони праці. Своєчасно складаються акти про перевірку кріплень споруд, забезпечується дотримання норм безпеки під час експлуатації виробничого, енергетичного обладнання машин, котлів, забезпечується правильність складування та збереження матеріальних цінностей, дотримання норм пожежної безпеки в будівлях і спорудах, наявність і справність засобів пожежогасіння.

Протягом періоду, який аналізується, травмована учениця 4 класу (класний керівник Хала В. Л.) Муханова А. – перелом кісток лівого передпліччя. комісією розслідувано нещасний випадок, виявлено причину, складено акт, проведено з дітьми позаплановий інструктаж, бесіди у класах. Має місце і смертельний випадок. Вихованець ДНЗ Хоменко Н. помер удома в період карантину від невиліковної хвороби – раку.

У дорожньо-транспортні пригоди ніхто не потрапляв.  Питання безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу постійно обговорювалися на батьківських зборах, інструктивно-методичних нарадах. Формування навичок безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я учнів – це основний напрям роботи НВК. Із цією метою з 1 по 11 класи організовано вивчення Правил дорожнього руху, пожежної безпеки, електробезпеки, охорони здоров’я, норм виробничої санітарії, правил безпеки під час купання,  під час масових заходів тощо за змістовними та затвердженими інструкціями з реєстрацією у відповідних журналах. Успішним є поєднання охорони життя і здоров’я з проведенням занять з цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, відпрацюванням елементів евакуації учнів з НВК.

Велику увагу педагогічні працівники приділяють попередженню дискримінації, насилля в учнівському середовищі, навичкам безпечної поведінки в Інтернеті.

У закладі проведені місячники: «Увага! Діти на дорозі!» (20.08-20.09), «Молодь за здоров’я» (листопад), тиждень «Безпеки дорожнього руху» (березень),  День безпечного Інтернету, калейдоскоп порад «Обережно, отруйні гриби!», практичне тренування за сигналом «пожежа» (вересень), цікаві зустріч з лікарями, пожежниками, представниками поліції та РЕСу.

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

У НВК функціонують медичний кабінет, є медсестра Філіп’єва Н. С. Учні пройшли поглиблений медичний огляд, мають можливість отримати першу медичну допомогу. Медсестра контролює причини звернень учнів по допомогу (головний біль, болі у шлунку, травми, поранення тощо), повідомляє про серйозні випадки адміністрації. Крім цього займається профілактикою шкідливих звичок і різних захворювань серед учнів, проводить бесіди, виступає перед старшокласниками і батьками з лекціями.

Для працівників НВК теж обов’язковим є медогляд, які всі пройшли 12.06.2019 р. Медичні картки в порядку і зберігаються в медкабінеті.

Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей протягом перебування у школі. Організація харчування здобувачів освіти закладу регламентується Законами України «Про освіту» (ст. 25), «Про загальну середню освіту» (ст. 22), «Про охорону дитинства (ст. 5), постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2014 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»,  іншими нормативними документами. Згідно з вищезазначеними документами вихованці ДНЗ, учні 1-4 класів та учні пільгових категорій забезпечуються безоплатним одноразовим харчуванням. Середня вартість харчування складає для них 15 грн. на день, для вихованців ДНЗ – 30 грн. Харчування учнів школи проводиться за графіком на великих перервах. Приміщення їдальні і всі підсобні кімнати відповідають санітарно-гігієнічним нормам, кадри знають свою справу. Асортимент продукції достатній, якість страв добра, але калорійність не завжди відповідає нормам. Учні 1-4 класів, 5-11 класів та вчителі харчуються  за спонсорські внески та власні кошти. За харчуванням учнів здійснюється  постійний контроль як з боку адміністрації, так і з боку СЕС та батьків.

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ

НВК є комунальною власністю Української сільської ради. Завдяки злагодженим діям Відділу освіти Виконавчого комітету, депутатського корпусу сільської ради, батьківській громадськості та адміністрації НВК матеріально-технічна база НВК поступово стала покращуватись.

За звітний період було придбано:

 

Назва матеріалів та оснащення

К-ть

Ціна

Сума

 

Печатка

1

480.00

480.00

 

Штамп

1

680.00

680.00

 

Набір математичний

2

400.00

800.00

Оснащення   1 клас НУШ

1. Дидактичні матеріали для роботи з учнями.

2. Акустична система Ergos-2049 Silver.

3. Ігровий набір Lego.

4. Комплект меблів НУШ.

 

 

4

 

1

10

 

 

238.50

 

501.30

1905.00

12 480.00

 

954.00

 

501.30

19050.00

Всього

32985.30

Кабінет інформатики №1

1. Рулонні штори Peal Green

3

1980.00

5940.00

Всього

5940.00

Спортивний зал

1. Спортивний інвентар (мячі, скакалки, кеглі, манішки, ракетки)

2. Набір тенісний.

 

 

 

1

 

 

 

300.00

13340.00

 

 

300.00

Всього

13340.00

Технічне обладнання

1. Багатофункціональний пристрій Canon G2411

2. Інтерактивна дошка Gaoke Ck 880Н-82S.

3. Довгофокусний проєктор Benq MS 506.

4. Ламінатор NEOR.

5. Екран на тринозі GRANDVIEW.

6. Комплект інтерактивний TEHNOTOP оптимальний.

7. Кабель ЩВ.

8. Проєктор VIVITEK DX 82 ASTAA.

9. Кріплення Chov MOUNT CN-PRB-1.

10. Ноутбук ASUS

11. Ноутбук HP 250 G7.

12. Кабель HDMI (15 м).

13. Подовжувач SVEN ELONGATOR 2G

6

 

2

 

2

 

1

2

 

1

 

6

2

 

2

 

6

1

1

1

6070.00

 

15950.75

 

9003.00

 

2170.00

2355.00

 

35446.00

 

54.00

13050.00

 

540.00

 

8020.00

11940.00

620.00

389.00

36420.00

 

31901.50

 

18006.00

 

2170.00

4710.00

 

35446.00

 

324.00

26100.00

 

1080.00

 

48120.00

11940.00

620.00

389.00

 

Всього

217226.50

Миючі, чистящі, дезінфікуючі засоби (вересень 2019)

Білизна, чистяще, миюче для посуду, дезінфікуюча рідина, мило рідке, мило тверде, засіб для миття скла

 

 

2340.00

Миючі, чистящі, дезінфікуючі засоби (квітень 2020)

Білизна, миюче для посуду, засіб для підлоги, засіб для труб

 

 

1200.00

Всього

3540.00

ДНЗ

1. Постільна білизна

2. Рушники

3. Водонагрівач

4. Полиця для посуду

5. Стільці

6. Унітаз

7. Постільна білизна

8. Рушник для ніг

9. Рушник для обличчя

10. Ковдра

11. Подушка

12. Покривало

20

20

2

3

10

2

10

10

10

5

5

5

200.00

40.00

1899.00

180.00

130.00

1600.00

200.00

30.00

40.00

150.00

60.00

150.00

4000.00

800.00

3798.00

540.00

1300.00

3200.00

2000.00

300.00

400.00

750.00

300.00

750.00

Всього

18138.00

Харчоблок

1. Морозильна камера Smart

2. Каструля нержавіюче

3. Відро емальоване

4. Кружки емальовані, ножі, сито, товкачик, черпак, відра пластикові, топорик, дощечки

5. Тарілка керамічна глибока

6. Тарілка керамічна мілка.

7. Чашка 250 мл з ручкою ДФЗ

1

6

2

 

 

 

80

80

80

5750.00

 

430.00

 

 

 

24.00

25.00

18.00

5750.00

4720.00

860.00

6985.00

 

 

1920.00

2000.00

1440.00

Всього

23675.00

Освітлення (їдальня, ІІ поверх, фойе)

1. ЛЕД панель накладна

2. ЛЕД панель накладна

3. ЛЕД панель накладна

4. Кабель-канал, кабель

6

4

21

340.00

450.00

340.00

2040.00

1800.00

7140.00

435.00

Всього

11415.00

Господарська частина (каналізація, котельня)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Встановлення пластикових вікон в котельні

 

 

Матеріали для поточного ремонту приміщень школи

1. Електролампи

2. Електролампи

3. Бетонне кільце

4. Бетонна кришка

5. Ворушилки

6. Насосна станція

7. Приладдя до насосної станції (крани, труби, клапан, куточки)

8. Лампа ЛЕД 100 кВт

9. Крани, шланги

10. Шуруповерт

11. Бензокосарка

12. Гофра для подачі пелет

13. Матеріали для освітлення котельного приміщення (кабель, патрони, гофра, автомат, кліпси, електрична розетка)

14. ТЕН 42А

15. Газобетон

16. Цемент

17. Швидкий монтаж, шпатель, диск металевий, петлі, ножовка, пістолет піна

18. Електроди

19. Фарба, ґрунтовка, шпаклівка, вапно, щітки, водоемульсійна фарба, ацетон, клей для шпалер

20. Шпалери

12

6

2

1

10

1

 

 

1

 

1

1

3

 

 

 

 

2

40

16

 

 

 

1

 

 

 

 

32

55.00

50.00

3300.00

3750.00

430.00

3300.00

 

 

390.00

 

750.00

1600.00

600.00

 

 

 

 

503.50

70.00

95.00

 

 

 

220.00

 

 

 

 

150.00

660.00

300.00

6600.00

3750.00

4300.00

3300.00

1041.00

 

390.00

3550.00

750.00

1600.00

1800.00

806.00

 

 

 

1007.00

2800.00

1520.00

1705.00

 

 

220.00

22841.00

 

 

 

4800.00

Всього:

63740.00

Всього

391 959.30 грн

 

Зупинившись на основних питаннях управлінської діяльності директора, слід зробити висновок, що наявні результати і здобутки з управління закладом – це не особиста заслуга керівника, це кропітка, творча, наполеглива, самовіддана праця заступників директора, кожного члена трудового колективу, батьків та громадськості, Відділу освіти. За все це хочу висловити всім щиру вдячність. Моя робота і робота закладу є відкритою для всіх, поряд з успіхами є й недоліки та проблеми. З метою їх ліквідації готова на відкритий діалог, самовіддану працю, реалізацію пріоритетних напрямків розвитку НВК, зокрема:

-         підвищення методичного та практичного рівнів компетентності вчителів щодо реалізації Державних стандартів;

-         удосконалення якості уроків інноваційними шляхами;

-         підвищення якості знань учнів з базових предметів навчального плану;

-         вивчення ефективного педагогічного досвіду колег тощо.